Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Kamers
Locatie
Veelgestelde vragen

Hotel 1000 Ruza

Hotel Address General Ždanova 1 Prilaz Broj 4, Belgrado, Servië



Beschikbaarheid controleren

Over Hotel 1000 Ruza

1000 Ruza ligt in een weelderige groene omgeving aan de voet van de berg Avala en biedt een rustig toevluchtsoord op slechts een klein eindje rijden van het centrum van Belgrado via de snelweg E70 of de nieuwe rondweg. Alle kamers zijn voorzien van airconditioning en uitgerust met kabel-tv, een minibar en gratis WiFi.

Het stadscentrum en de beurs van Belgrado liggen op ongeveer 15 minuten rijden met de auto. U kunt genieten van het gemak van gratis privéparkeergelegenheid op het terrein.

Het restaurant van het hotel, genaamd 1000 Ruza (1000 Roses), is ruim en serveert traditionele Servische gerechten. Het komt uit op een tuin met een kinderspeelplaats, en er zijn ook basketbal- en voetbalfaciliteiten beschikbaar.

Vooral koppels waarderen de locatie en geven deze een beoordeling van 8,9 voor samenreizen.


Boek een kamer

Faciliteiten

Gratis wifi

Gratis wifi

Ontbijt

Ontbijt

-Uursreceptie

-Uursreceptie

Pendeldienst

Pendeldienst

Gratis parkeren

Gratis parkeren

Restaurant

Restaurant

Bar

Bar

Familiekamers

Familiekamers

Roomservice

Roomservice

Niet-rokerskamer

Niet-rokerskamer


Regels

CheckinCheckin: 14:00 - 00:00

CheckoutKassa: 04:30 - 11:00
Pets AllowedHuisdieren zijn toegestaan

Kamers

Hotel 1000 Ruza - Eenpersoonskamer

Eenpersoonskamer

16 M²
1 Eenpersoonsbed

1 Eenpersoonsbed

Hotel 1000 Ruza - Tweepersoonskamer Met 1 Of 2 Bedden

Tweepersoonskamer Met 1 Of 2 Bedden

16 M²
Comfortabele Bedden, 8,5 – Gebaseerd Op 150 Beoordelingen

Comfortabele Bedden, 8,5 – Gebaseerd Op 150 Beoordelingen

Hotel 1000 Ruza - Junior Kamer

Junior Kamer

27 M²
1 Tweepersoonsbed

1 Tweepersoonsbed

Hotel 1000 Ruza - Superior Tweepersoonskamer

Superior Tweepersoonskamer

28 M²
2 Tweepersoonsbedden

2 Tweepersoonsbedden

Hotel 1000 Ruza - Kleine Tweepersoonskamer

Kleine Tweepersoonskamer

20 M²
1 Tweepersoonsbed

1 Tweepersoonsbed

Hotel 1000 Ruza - Grote Tweepersoonskamer

Grote Tweepersoonskamer

35 M²
Comfortabele Bedden, 8,5 – Gebaseerd Op 150 Beoordelingen

Comfortabele Bedden, 8,5 – Gebaseerd Op 150 Beoordelingen


Locatie & bezienswaardigheden in de buurt


Location Address General Ždanova 1 Prilaz Broj 4, Belgrado, Servië MapZie op de kaart


Gastbeoordelingen van Hotel 1000 Ruza

7.9 / 10

Zeer goed

Booking.com score
Booking.com 0 guest reviews, summarised by us 7.9
Housity 0 reviews written directly on our site –
Stayed here? Write a review

We read this property's reviews on Booking.com and sum up what guests say in our own words, next to reviews written directly on Housity. Every review shows where it comes from.

Booking.com: only guests who completed a stay can review there. We read those reviews and summarise them in our own words, so they are not word-for-word quotes and we don't show guest names. The score is the property's score on Booking.com.
Housity: reviews sent through the form on this page, shown as the guest wrote them. We check them before publishing, but we can't always confirm the stay.

Write a review

Stayed here? Tell us in a minute.

Very badUitstekend

Published after a quick check, shown with the Housity mark and kept separate from Booking.com reviews.



Veelgestelde Vragen over Hotel 1000 Ruza

Beschikt Hotel 1000 Ruza over gratis Wi-Fi?

Ja, gasten kunnen gratis Wi-Fi gebruiken bij Hotel 1000 Ruza.

Biedt Hotel 1000 Ruza gratis parkeren voor gasten?

Ja, er zijn gratis parkeerplaatsen beschikbaar bij Hotel 1000 Ruza.

Wat zijn de inchecktijden bij Hotel 1000 Ruza?

De inchecktijd bij Hotel 1000 Ruza is 14:00 - 00:00.

Zijn luchthaven pick-up of shuttle-services beschikbaar bij Hotel 1000 Ruza?

Ja, gasten van Hotel 1000 Ruza kunnen gebruikmaken van de luchthaventransfer.

Ligt Hotel 1000 Ruza dicht bij het stadscentrum van Belgrado?

Hotel 1000 Ruza bevindt zich op 12 km van het stadscentrum van Belgrado.



Accommodaties in Belgrado, Servië

Appartementen
Appartementen 440 plaatsen Lees de gids... →
Hotels
Hotels 107 plaatsen Lees de gids... →
Gasthuizen
Gasthuizen 25 plaatsen Lees de gids... →
B&Bs
B&Bs 21 plaatsen Lees de gids... →
Hostels
Hostels 16 plaatsen Lees de gids... →
Onderhouden appartementen
Onderhouden appartementen 8 plaatsen Lees de gids... →
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen 7 plaatsen Lees de gids... →
Motels
Motels 3 plaatsen Lees de gids... →
Villa's
Villa's 3 plaatsen Lees de gids... →
Homestays
Homestays 1 plaatsen
Inns
Inns 1 plaatsen
Resorts
Resorts 1 plaatsen
Hou van hotels
Hou van hotels 1 plaatsen

Wat te doen in Belgrado, Servië

Dagtochten
Dagtochten 9 Tours Lees de gids... →
Rondleidingen
Rondleidingen 3 Tours Lees de gids... →
Wateractiviteiten
Wateractiviteiten 2 Tours Lees de gids... →
Privérondleidingen
Privérondleidingen 2 Tours Lees de gids... →
Meerdaagse reizen
Meerdaagse reizen 1 Tours
Andere ervaringen
Andere ervaringen 1 Tours

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang exclusieve aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, stemt u ermee in gepersonaliseerde aanbiedingen en geautomatiseerde commerciële communicatie te ontvangen, inclusief promoties over onze producten en diensten, evenals die van geselecteerde partners (zonder uw gegevens met derden te delen). Voor meer details of om uw toestemming in te trekken, raadpleeg ons Privacybeleid. U kunt zich op elk moment afmelden via de link in de e-mail.