Free cookie consent management tool by TermsFeed

Tatsumi Canal

Kanazawa, Japan





Aquaduct in Kanazawa, Japan



Experiences
Locatie

Beste ervaringen bij Tatsumi Canal

Accommodaties nabij Tatsumi Canal


Vind accommodatie nabij Tatsumi Canal

Locatie, Nabijgelegen Attracties en Steden Rondom Kanazawa

Location Address Tatsumi Canal, Kanazawa, Japan MapZie op de kaart



Cultural Culturele (15) Historic Historische (2) Natural Natuurlijke (4) Sport Sporten (3) Architecure Architecturen (1) Industrial_facilities Industriële Faciliteiten (4) Foods Voedselsoorten (3) Amusements Amusementen (2)
Tuin & Park

Tuin & Park

0.46 km

Geschiedenismuseum

Geschiedenismuseum

0.37 km

Biografisch Museum

Biografisch Museum

0.51 km

Museum

Museum

14.09 km

Geschiedenismuseum

Geschiedenismuseum

0.33 km

Biografisch Museum

Biografisch Museum

1.63 km

Biografisch Museum

Biografisch Museum

11.51 km

Kunstgalerij

Kunstgalerij

0.41 km

Muziekzaal

Muziekzaal

2.56 km

Tuin & Park

Tuin & Park

5.52 km

×


Reisgids Kanazawa, Japan

Kanazawa is een stad aan de kust van de Japanse Zee, bekend om zijn goed bewaarde wijken uit de Edo-periode, samoerai- en geishacultuur, en de Kenroku-en-tuin, een van de drie grote tuinen van Japan.





Insider Reistips voor Tatsumi Canal

Heb je tips voor Tatsumi Canal? Deel ze en help andere reizigers!




Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang exclusieve aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, stemt u ermee in gepersonaliseerde aanbiedingen en geautomatiseerde commerciële communicatie te ontvangen, inclusief promoties over onze producten en diensten, evenals die van geselecteerde partners (zonder uw gegevens met derden te delen). Voor meer details of om uw toestemming in te trekken, raadpleeg ons Privacybeleid. U kunt zich op elk moment afmelden via de link in de e-mail.