Free cookie consent management tool by TermsFeed

South African National Museum Of Military History

Johannesburg, Zuid-Afrika





Militair Museum in Johannesburg, Zuid-Afrika



Experiences
Locatie

Ervaringen bij South African National Museum Of Military History

10

Uitstekend

Jo'berg in 1 dag, Soweto, Apartheid Museum & City Tour - Housity Jo'berg in 1 dag, Soweto, Apartheid Museum & City Tour - Housity Jo'berg in 1 dag, Soweto, Apartheid Museum & City Tour - Housity Jo'berg in 1 dag, Soweto, Apartheid Museum & City Tour - Housity Jo'berg in 1 dag, Soweto, Apartheid Museum & City Tour - Housity

DAGTOCHT

Jo'berg in 1 dag, Soweto, Apartheid Museum & City Tour

Tour Location Johannesburg, Zuid-Afrika (4.5 km)

Vanaf

85€

Per persoon

10

Uitstekend

Cradle of Human Kind Tour + Lesedi Cultural Village Tour - Housity Cradle of Human Kind Tour + Lesedi Cultural Village Tour - Housity Cradle of Human Kind Tour + Lesedi Cultural Village Tour - Housity Cradle of Human Kind Tour + Lesedi Cultural Village Tour - Housity Cradle of Human Kind Tour + Lesedi Cultural Village Tour - Housity

PRIVéRONDLEIDING

Cradle of Human Kind Tour + Lesedi Cultural Village Tour

Tour Location Johannesburg, Zuid-Afrika (4.7 km)

Vanaf

127€

Per persoon

10

Uitstekend

Cradle of Humankind Tour - Maropeng & Wondercave - Housity Cradle of Humankind Tour - Maropeng & Wondercave - Housity Cradle of Humankind Tour - Maropeng & Wondercave - Housity Cradle of Humankind Tour - Maropeng & Wondercave - Housity

DAGTOCHT

Cradle of Humankind Tour - Maropeng & Wondercave

Tour Location Johannesburg, Zuid-Afrika (4.7 km)

Vanaf

123€

Per persoon

10

Uitstekend

Sun City & Pilanesberg Nature Reserve Full-Day Tour - Housity Sun City & Pilanesberg Nature Reserve Full-Day Tour - Housity Sun City & Pilanesberg Nature Reserve Full-Day Tour - Housity Sun City & Pilanesberg Nature Reserve Full-Day Tour - Housity

DAGTOCHT

Sun City & Pilanesberg Nature Reserve Full-Day Tour

Tour Location Johannesburg, Zuid-Afrika (4.7 km)

Vanaf

127€

Per persoon

10

Uitstekend

Uit Johannesburg, Pilanesberg Nature Reserve Safari - Housity Uit Johannesburg, Pilanesberg Nature Reserve Safari - Housity Uit Johannesburg, Pilanesberg Nature Reserve Safari - Housity Uit Johannesburg, Pilanesberg Nature Reserve Safari - Housity Uit Johannesburg, Pilanesberg Nature Reserve Safari - Housity

DAGTOCHT

Uit Johannesburg, Pilanesberg Nature Reserve Safari

Tour Location Johannesburg, Zuid-Afrika (4.7 km)

Vanaf

127€

Per persoon

Sun City Shuttles van of Tambo Airport - Housity Sun City Shuttles van of Tambo Airport - Housity Sun City Shuttles van of Tambo Airport - Housity Sun City Shuttles van of Tambo Airport - Housity Sun City Shuttles van of Tambo Airport - Housity

TRANSPORT

Sun City Shuttles van of Tambo Airport

Tour Location Johannesburg, Zuid-Afrika (4.7 km)

Vanaf

124€

Per persoon

Luchthaven naar Suncity Transfer en Return - Housity Luchthaven naar Suncity Transfer en Return - Housity Luchthaven naar Suncity Transfer en Return - Housity Luchthaven naar Suncity Transfer en Return - Housity Luchthaven naar Suncity Transfer en Return - Housity

TRANSPORT

Luchthaven naar Suncity Transfer en Return

Tour Location Johannesburg, Zuid-Afrika (4.7 km)

Vanaf

127€

Per persoon

Johannesburg Airport naar Sun City Private Shuttle Service - Housity Johannesburg Airport naar Sun City Private Shuttle Service - Housity Johannesburg Airport naar Sun City Private Shuttle Service - Housity Johannesburg Airport naar Sun City Private Shuttle Service - Housity Johannesburg Airport naar Sun City Private Shuttle Service - Housity

TRANSPORT

Johannesburg Airport naar Sun City Private Shuttle Service

Tour Location Johannesburg, Zuid-Afrika (4.7 km)

Vanaf

127€

Per persoon

10

Uitstekend

Lesedi Cultural Village Halve Day Tour - Housity Lesedi Cultural Village Halve Day Tour - Housity Lesedi Cultural Village Halve Day Tour - Housity Lesedi Cultural Village Halve Day Tour - Housity

RONDLEIDING

Lesedi Cultural Village Halve Day Tour

Tour Location Johannesburg, Zuid-Afrika (4.7 km)

Vanaf

103€

Per persoon

10

Uitstekend

Johannesburg en Soweto, halve dag tour - Housity Johannesburg en Soweto, halve dag tour - Housity Johannesburg en Soweto, halve dag tour - Housity Johannesburg en Soweto, halve dag tour - Housity Johannesburg en Soweto, halve dag tour - Housity

RONDLEIDING

Johannesburg en Soweto, halve dag tour

Tour Location Johannesburg, Zuid-Afrika (4.7 km)

Vanaf

57€

Per persoon

Waar verblijven nabij South African National Museum Of Military History


Bekijk accommodaties nabij South African National Museum Of Military History

Locatie, Nabijgelegen Attracties en Steden Rondom Johannesburg

Location Address South African National Museum Of Military History, Johannesburg, Zuid-Afrika MapZie op de kaart



Airports Airports (1) Sport Sporten (8) Cultural Culturele (15) Banks Banken (2) Amusements Amusementen (1) Foods Voedselsoorten (1) Historic Historische (2) Natural Natuurlijke (1)

Rand Airport

Middelgrote luchthaven

Middelgrote luchthaven

14.01 km

×


Reisgids Johannesburg, Zuid-Afrika

Johannesburg, ook wel Jozi of Joburg genoemd, is de grootste stad van Zuid-Afrika en het economische hart van het land, bekend om zijn goudmijnverleden, bruisende cultuurscène en diverse bevolking.





Insider Reistips voor South African National Museum Of Military History

Heb je tips voor South African National Museum Of Military History? Deel ze en help andere reizigers!




Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang exclusieve aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, stemt u ermee in gepersonaliseerde aanbiedingen en geautomatiseerde commerciële communicatie te ontvangen, inclusief promoties over onze producten en diensten, evenals die van geselecteerde partners (zonder uw gegevens met derden te delen). Voor meer details of om uw toestemming in te trekken, raadpleeg ons Privacybeleid. U kunt zich op elk moment afmelden via de link in de e-mail.