Free cookie consent management tool by TermsFeed

Shakuson-ji Temple

Komoro, Japan





Boeddhistische tempel in Komoro, Japan



Experiences
Locatie

Beste ervaringen bij Shakuson-ji Temple

Accommodaties nabij Shakuson-ji Temple


Vind accommodatie nabij Shakuson-ji Temple

Locatie & bezienswaardigheden in de buurt

Location Address Shakuson-ji Temple, Komoro, Japan MapZie op de kaart

Historic Historische (4) Cultural Culturele (5) Foods Voedselsoorten (1) Sport Sporten (1) Museums Musea (4) Religious (4)
Fortificatie

Fortificatie

15.11 km

Brug

Brug

7.33 km

Historische nederzetting

Historische nederzetting

12.05 km

Fortificatie

Fortificatie

15.06 km







Reistips voor Shakuson-ji Temple: Wat Andere Reizigers Aanraden

Ken je Shakuson-ji Temple? Deel je tips met andere reizigers, ze zullen je dankbaar zijn!




Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang exclusieve aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, stemt u ermee in gepersonaliseerde aanbiedingen en geautomatiseerde commerciële communicatie te ontvangen, inclusief promoties over onze producten en diensten, evenals die van geselecteerde partners (zonder uw gegevens met derden te delen). Voor meer details of om uw toestemming in te trekken, raadpleeg ons Privacybeleid. U kunt zich op elk moment afmelden via de link in de e-mail.