Free cookie consent management tool by TermsFeed

Resurrection Cathedral Korçë

Korçë, Albanië





Cathedrals in Korçë, Albanië



Experiences
Locatie

Bezoekerservaringen bij Resurrection Cathedral Korçë

Accommodatieopties nabij Resurrection Cathedral Korçë


Bekijk verblijfsopties nabij Resurrection Cathedral Korçë

Locatie & bezienswaardigheden in de buurt

Location Address Resurrection Cathedral Korçë, Korçë, Albanië MapZie op de kaart

Sport Sporten (1) Natural Natuurlijke (1) Religious (2) Cultural Culturele (5) Architecure Architecturen (1) Foods Voedselsoorten (1) Historic Historische (6)
Stadion

Stadion

1.13 km



Reisgids Korçë, Albanië

Korçë is een historische stad in het zuidoosten van Albanië, bekend om zijn elegante 19e-eeuwse herenhuizen, levendige boulevard en als cultureel centrum met een rijke traditie in kunst en onderwi...





Insider Reistips voor Resurrection Cathedral Korçë

Heb je tips voor Resurrection Cathedral Korçë? Deel ze en help andere reizigers!




Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang exclusieve aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, stemt u ermee in gepersonaliseerde aanbiedingen en geautomatiseerde commerciële communicatie te ontvangen, inclusief promoties over onze producten en diensten, evenals die van geselecteerde partners (zonder uw gegevens met derden te delen). Voor meer details of om uw toestemming in te trekken, raadpleeg ons Privacybeleid. U kunt zich op elk moment afmelden via de link in de e-mail.