Free cookie consent management tool by TermsFeed

Ferenc Kazinczy Museum

Sátoraljaújhely, Hongarije





Museum in Sátoraljaújhely, Hongarije



Experiences
Locatie

Ervaringen bij Ferenc Kazinczy Museum

Waar verblijven nabij Ferenc Kazinczy Museum


Bekijk accommodaties nabij Ferenc Kazinczy Museum

Locatie & bezienswaardigheden in de buurt

Location Address Ferenc Kazinczy Museum, Sátoraljaújhely, Hongarije MapZie op de kaart

Historic Historische (9) Natural Natuurlijke (8) Museums Musea (3) Cultural Culturele (3)
Kasteel

Kasteel

15.32 km

Kasteel

Kasteel

11.24 km

Kasteel

Kasteel

11.93 km

Kasteel

Kasteel

11.07 km

Kasteel

Kasteel

445 m

Begraafplaats

Begraafplaats

11.25 km

Kasteel

Kasteel

15.88 km







Reistips voor Ferenc Kazinczy Museum: Wat Andere Reizigers Aanraden

Ken je Ferenc Kazinczy Museum? Deel je tips met andere reizigers, ze zullen je dankbaar zijn!




Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang exclusieve aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, stemt u ermee in gepersonaliseerde aanbiedingen en geautomatiseerde commerciële communicatie te ontvangen, inclusief promoties over onze producten en diensten, evenals die van geselecteerde partners (zonder uw gegevens met derden te delen). Voor meer details of om uw toestemming in te trekken, raadpleeg ons Privacybeleid. U kunt zich op elk moment afmelden via de link in de e-mail.