Free cookie consent management tool by TermsFeed

Castel Malosco

Malosco, Italië





Kasteel in Malosco, Italië



Experiences
Locatie

Ervaringen bij Castel Malosco

Hotels nabij Castel Malosco


Bekijk hotels nabij Castel Malosco

Locatie & bezienswaardigheden in de buurt

Location Address Castel Malosco, Malosco, Italië MapZie op de kaart

Airports Airports (1) Historic Historische (15) Industrial_facilities Industriële Faciliteiten (1) Architecure Architecturen (3) Museums Musea (1)

Bolzano Airport

Middelgrote luchthaven

Middelgrote luchthaven

14.44 km



Reisgids Malosco, Italië

Malosco is een klein dorp in Trentino-Zuid-Tirol, Italië, bekend om zijn Alpenlandschap, een middeleeuws kasteel en een rustige sfeer.





De Ultieme Reisgids voor Castel Malosco: Tips van Andere Reizigers

Heb je Castel Malosco genoten? Deel je tips met andere reizigers!




Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang exclusieve aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, stemt u ermee in gepersonaliseerde aanbiedingen en geautomatiseerde commerciële communicatie te ontvangen, inclusief promoties over onze producten en diensten, evenals die van geselecteerde partners (zonder uw gegevens met derden te delen). Voor meer details of om uw toestemming in te trekken, raadpleeg ons Privacybeleid. U kunt zich op elk moment afmelden via de link in de e-mail.